MERHABA,

24 Haziran’da ülkemiz için çok önemli bir seçim geçekleştirdik ve artık yönetim şeklimiz değişti. Bundan sonra başkanlık sistemiyle yönetileceğiz. Bu yeni dönemin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyoruz. Umarız daha demokratik, huzurlu, hakkın ve adaletin egemen olduğu bir dönem olur.

Mahallemizde 3 okulda toplam 31 sandıkta oy kullanıldı. Seçimlere katılım oranı bizim için düşük sayılabilecek %91 oranında kaldı. Sandık sandık seçim sonuçlarını derginin ilerleyen sayfalarında inceleyebilirsiniz. Mahallemizde herhangi bir olay yaşanmadan seçimler tamamlandı. Tüm partilere, görevlilere ve seçmenlere teşekkürler.

Temmuz ayı ile birlikte yaz etkisini göstermeye başlıyor. Mahallemizde boşalmaya başladı. Derneğimizde etkinliklerini azaltıyor. Bu sene de yaz boyunca salı akşamları açık hava sineması etkinliğimizi gerçekleştireceğiz. 10 Temmuz 2018 salı akşamından başlayarak her hafta Can Yücel Parkında güzel bir filmi birlikte izleyeceğiz.

Bu sene de Tersine Dünya Yaz Okulunu 9-29 Temmuz tarihleri arasında yapacağız. Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri 13:00-17:00 saatleri arasında 7-13 yaş grubundaki çocuklarınızı bekliyoruz.

Yaz ayları boyunca sizlerden gelen talepleri değerlendirip iki-üç gezi daha yapmayı planlıyoruz. Bunun dışında bir de 2.El Takas-Paylaşım-Satış Pazarı da planlıyoruz. Sevgi, saygı ve dostlukla….

Fatih Fethi Aksoy

Çiğdemim Derneği YK Başkanı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir