MERHABA

Sevgili komşularımız,

Yoğun bir gündemle ve etkinlik programıyla Ekim ayına başlıyoruz. Öncelikle derneğimiz etkinliklerine göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve güvenden dolayı bir kez daha sizlere teşekkür ediyoruz.

Duyurusunu yaptığımız ancak kısa sürede dolan gezilerimize yenileriniz ekleyeceğiz. Ekim ayında 4 günlük Kıbrıs ve günübirlik Safranbolu Safran Hasadı gezilerimiz iki günde doldular. Kalecik gezimiz 50 kişiyle, Çankaya Belediyesi Kültür Gezileri kapsamında yaptığımız Kapadokya gezimiz 46 kişiyle gerçekleştirildi.

Ekim ayı ile birlikte kültürel etkinliklerde başlıyor. Opera-Bale-Konser ve tiyatro programları belli olmaya başladı. Bu etkinliklere toplu bilet alıp servislerle hep birlikte gitmeye devam edeceğiz.

Ekim ayı ile birlikte kurs ve atölye çalışmalarımız da başlıyor.  Programı dergide inceleyebilir ve ilginizi çeken birisine kayıt olabilirsiniz. TSM Koromuz, Fotoğraf ve resim topluluklarımız sizleri bekliyor. Başlaması kesinleşen çalışmalar aşağıdadır. Daha detaylı bilgi ve kayıt için derneğimizi arayabilirsiniz.

Temel Fotoğraf                   – 29 Eylül Cuma 19:00

Türk Sanat Müziği Korosu – 1 Ekim Pazar 11:00

Gitar                                   – 1 Ekim Pazar 14:00

Resim                                 – 1 Ekim Pazar 16:00

El Sanatları                        – 2 Ekim Pazartesi 10:00

Bağlama                            – 2 Ekim Pazartesi 19:00

Kırkyama                           – 3 Ekim Salı 10:00

Temel İngilizce                   – 4 Ekim Çarşamba 14:00

Fotoğraf Atölyesi                – 5 Ekim Perşembe 19:00

İngilizce Konuşma              – 6 ekim Cuma 19:00

Edebiyat ve Sinema Topluluğumuz her ay bir etkinlikle sizlerle birlikte olacak ayrıca her ay bir veya iki seminer-söyleşi-panel etkinliğimiz devam edecek.

Sizlerden gelen istek ve önerileri değerlendirerek yeni çalışmalar ve etkinlikleri planlıyoruz. Her türlü konuda bize yazabilirsiniz. dernek@cigdemim.org.tr adresine yazabileceğiniz gibi face/twitter/Instagram hesaplarımızdan da bize ulaşabilirsiniz. Tüm sosyal medya hesaplarında cigdemimdernegi olarak bulunuyoruz. İletişim gruplarımıza üye olmak için mail adresiniz ve cep telefonlarınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Sevgi, saygı ve dostlukla….

 

Fatih Fethi Aksoy

Çiğdemim Derneği YK Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir