MERHABA,

Sevgili komşularımız,

Mayıs ayı ile birlikte artık havalar iyice ısınıyor, bu arada Ülkemizin gündemi de oldukça ısındı. Yeniden seçim atmosferine girdik. 24 Haziran 2018 Pazar günü çok önemli bir seçim gerçekleştireceğiz, şimdiden ülkemizin geleceği ve demokrasimiz için hayırlı olmasını diliyoruz. En önemli Vatandaşlık görevimizi yerine getirmek için 2-12 Mayıs tarihlerinde askıya çıkacak Seçmen Kütüklerini mutlaka kontrol etmenizi hatırlatmak istiyoruz.

Mayıs ayında önemli günlerimizde var; 1 Mayıs Emek Bayramı ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramımızla birlikte Annelerimizin Anneler gününü de kutluyoruz.

6 Mayıs tarihinde Gordion’un Dünya Kültür Mirasına Kabul edilmesi için bir farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen Gordion Yarı Maratonu ve Şenliğine Çiğdemim Derneği olarak destek veriyoruz ve orada olacağız. Sizleri de bekliyoruz.

Geçen ay içerisinde 12.Ethos Uluslararası Tiyatro Festivalinde Derneğimiz Tiyatro Topluluğu olarak “Yeniden Çiğdem Kabare” adlı oyunu iki kez başarıyla sergileyen ekibimize ve 21 Nisan’da başarılı bir konser veren Çiğdemim YAD TSM Koromuza, şefimiz Aziz ÇAĞATAY başta olmak üzere teşekkür ediyoruz.

Mayıs ayında da birbirinden güzel ve farklı etkinliklerle sizlerle birlikte olacağız. Yaz sezonuna girmeden önce 3 Haziran 2018 Pazar günü 14.Komşuluk Günü Panayırımızı gerçekleştreceğiz. Şimdiden hazırlıklarına başladık. Katılmak ve destek olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.             Sevgi, saygı ve dostlukla….

Fatih Fethi Aksoy

Çiğdemim Derneği YK Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir